1010 OIL PAINTING
Sold: SEK 76000
Sold den 28 mars 2022 -
9138 OIL PAINTING
19th century, kvinna med ko, 40x50,
Sold: SEK 1300
Sold den 28 mars 2016 -
4225 OIL PAINTING
Sold: SEK 250
Sold den 29 april 2013
5441 OIL PAINTING
"Kvinna med korslagda armar" 49x32
Sold: SEK 100
Sold den 4 februari 2008 -
1524 OIL PAINTING
1800-tal, kvinna med ko, 75x49, (lagning + skada)
Sold: SEK 1400
Sold den 20 november 2006 -
3492 Oljemålning
Einar Uggla, Kvinna med ko, 33 x 45
Sold: SEK 250
Sold den 7 mars 2005
5075 Oljemålning
Schaffer, kvinna med korg, 50x40
Sold: SEK 300
Sold den 3 november 2003